×

معرفی

اپلیکیشن « HypoTour » کامل ترین زیرساخت چند رسانه ای جهت معرفی جاذبه های تاریخی، طبیعی، زیارتی و سایت های گردشگری به زبان فارسی می باشد که با استفاده از ویدیو 360، عکس 360، ویدیو، عکس، واقعیت مجازی سه بعدی، انیمیشن سه بعدی محاوره ای، واقعیت افزوده، عکس کروی، راهنمای متنی و مکان یابی مورد نظر با سرویس مسیریابی گوگل به کاربر کمک می کند به کامل ترین شکل ممکن با مکان های ارائه شده آشنا شود.

×

درباره ما

اپلیکیشن « HypoTour » کامل ترین زیرساخت چند رسانه ای جهت معرفی جاذبه های تاریخی، طبیعی، زیارتی و سایت های گردشگری به زبان فارسی می باشد که با استفاده از ویدیو 360، عکس 360، ویدیو، عکس، واقعیت مجازی سه بعدی، انیمیشن سه بعدی محاوره ای، واقعیت افزوده، عکس کروی، راهنمای متنی و مکان یابی بر روی نقشه سعی دارد تا در توسعه گردشگری مجازی و معرفی ایران زیبا نقشی ایفا کرده باشد، اپلیکیشن « HypoTour » استارتاپی در حوزه «گردشگری مجاز» است که برای اولین بار در دنیا چنین تنوعی از محتوا را پشتیبانی می کند، هدف ما معرفی مکان های گردشگری شامل جاذبه های تاریخی و باستانی، جاذبه های طبیعی و مکان های زیارتی و همینطور معرفی هتل ها، اقامتگاه های بوم گردی و ... ایران زیباست با هدف معرفی بهتر این جاذبه ها به گردشگران داخلی و خارجی به نحوی که بودن در آن فضا را تجربه کنند و راهی برای توسعه گردشگری در این کشور کهن باشد.

×

تماس با ما

اصفهان- شیخ صدوق شمالی- کوچه کلانتری- مجتمع مهر- واحد 6

Postal Code: 8164734391

+983136650218 - +983136650680

واتس اپ

virtualiran

HypoTour.com

info@HypoTour.com

×

صاحبان کسب و کار

اگر کسب و کار خصوصی ،مربوط به حوزه گردشگری، شامل موارد زیر دارید با ما تماس بگیرید تا شما را معرفی کنیم:

• منطقه نمونه گردشگری

• هتل و مراکز اقامتی

• رستوران

• مراکز بومگردی

• فروش صنایع دستی

• تولید شیرینی و خوراکی های سنتی و سوغات

کار ما این است که اطلاعات کسب و کار شما شامل ویدیو 360، عکس 360، ویدیو، عکس، واقعیت مجازی سه بعدی، انیمیشن سه بعدی محاوره ای، واقعیت افزوده، عکس کروی، راهنمای متنی و مکان یابی آن را بر روی نقشه تولید کرده و در اپلیکیشن و وب سایت HypoTour قرار دهیم. محتوای تولید شده علاوه بر اینکه در وب سایت و اپلیکیشن پروژه قرار داده می شود برای سایر استفاده ها در اختیار شما نیز قرار می گیرد. این بخش به دلیل استفاده تجاری شامل هزینه می شود که پس از بررسی درخواست به شما اعلام خواهد شد.

راهنمای کاربر

متن راهنمای کاربری اپلیکیشن HypoTour، بخشها و کنترلهای متفاوتی دارد که با مشاهده ویدیوی روبرو می توانید نحوه استفاده از آنها را یاد بگیرید.